Üyelik Girişi
Videolar
Twitter Sayfamız
Facebook Sayfamız
İnstagram Sayfamız
Vitray ve Vitraycılar
Türkiye'de vitray dendiği zaman çok eski tarihlerden gelen bir sanat kültürü , vitray ustalarının bu sanatı öğrenme ve uygulama esnasında yıllarını bu işe adamaları ile birlikte ortaya çıkan vitray eserleri aklımıza gelir.Işığın renklerle dansı olarak nitelendirilebileceğimiz Vitray çalışmalarımızı sizlere sunmaktan mutluyuz.


Renkli vitray çalışmalarında Türkiye'de vitray çalışmaları yapan Diva Vitray Cam ; otellerde ,alışveriş merkezlerinde ,iş merkezlerinde , pansiyonlarda ,butik otellerde , geçmişi günümüze taşımak istediğiniz , desenlerin ışık ile şekilden şekile renkten renge girdiği bir ilüzyon yaratan vitray çalışmalarını ister iç mekanda vitray ister dış mekanda vitray çalışması yapmaktadır.


VİTRAY Nerelerde KULLANILIR?

a) Konutlarda; pencerelerde, aydınlıklarda, oda bölmelerinde, paravanlarda vitray, duvar panolarında, abajurlarda ve kapılarda yer almaktadır.

b) Fabrikalarda Vitray; hizmet binalarında, dinlenme-eğlenme tesislerinde, yemek-oyun salonlarında, yönetici, müdür odalarında vitray yer almaktadır.

c) Otellerde; dış mekan ve aydınlatma panolarında, giriş kapılarında, lobilerde, banyo, yemek, eğlence salonlarında, odaların aydınlatma elemanlarında paravanlarda kullanılmıştır.

d) Ayrıca cami, eğlence yerleri, spor salonları, devlet kurum ve dairelerinde, okullarda, sanat galerilerinde istasyon bekleme salonları gibi yerlerde kullanılmaktadır.

Vitray Çalışmaları:

Biten Vitray çalışmalarımız ile ilgili bilgi almak isterseniz bizleri (0 312) 348 47 50 arayabilirsiniz.
  
779 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın