Üyelik Girişi
Videolar
Twitter Sayfamız
Facebook Sayfamız
İnstagram Sayfamız
Türkiyede Kapı Vitray Çalışması


Kapılarınızda eşsiz bir konsept istiyorsanız kapı camlarınızda Vitray sanatının türlü tüırlü desen ve modelleriyle farklı bir atmosfer oluşturmanız pekala mümkündür.Vitray sanatı günümüzde eğitimini alanlar için bile sürekli atolye çalışması yapılarak belli bir ustalığa gelinen oldukça meşakatli ancak sonuçları tatmin edici bir sanat kimilerine göre zanaattır.

Otantik konsepte bir mekanınız olduğunu düşünün .Böylesine vintage bir mekan için modern tarzda kapıların elde etmek istediğinin mekan ruhuna ters düşeceğini takdir edersiniz.

Türkiyede Vitray  küçümsenmeyecek kadar eskilere dayanan geçmişe sahip bir sanat dalıdır.Yeni ustaların her alanda olduğu gibi vitray cam ustalığı konusunda da kolay yetişmediğini tahmin edebilirsiniz. Yapılan vitray işçiliği gerçek cam işçiliği olup ancak usta ellerden çıkarsa uzun yıllar kullanabileceğiniz mekanlar oluşturmuş olacaksınız.

Kapı vitray çalışması örneği görmek istiyebilirsiniz.Bunun için Diva Vitray Türkiyede tüm illerde ustalığını konuşturuyor.Diva Vitray cam web sitemizde firmamızın yaptığı bazı çalışmaların fotoğraflarını sizin için paylaştık.

Vitray kapı modellerinin yanısıra elbette maliyetlerini öğrenmek adına vitray kapı fiyatlarını bilmek istersiniz bunun için 

Adres:Akçakale Sokak No:40/A Siteler - Ankara / TURKIYE
Telefon:(0 312) 348 47 50
GSM:(0 532) 353 27 84
Faks:(0 312) 348 47 50
e-posta:info@divavitray.com.tr

ek a
İletişim bilgilerimizi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

vitray kapı 
fiyatları ,vitray cam kapı fiyatları ,cam vitray nasıl yapılır ,cam vitray folyo ,cam vitray modelleri ,cam vitray boyama nasıl yapılır ,cam vitray fiyatları ,cam vitray malzemeleri ,cam vitray sehpa ,cam vitray yapımı

  
1240 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın