Üyelik Girişi
Videolar
Twitter Sayfamız
Facebook Sayfamız
İnstagram Sayfamız
Konutlarınızda Vitray Oda Bölmesi

Konutlarda; pencerelerde, aydınlıklarda, oda bölmelerinde, paravanlarda, duvar panolarında, abajurlarda ve kapılarda vitray kullanılabilmektedir.

Kendi evinin planı çizilirken birebir ilk günden işin içinde olma şansı bulanlar hariç ,  yapılmış konutlardan ev alan ev sahiplerini bu konu ilgilendirebilir. Evin odalarının gereğinden fazla büyük olduğunu düşünüyorsanız ancak duvar ördürmek istemiyorsanız ve evinizde bakmaktan keyif alacağınız alanlar oluşturmaktan zevk alıyorsanız. Vitray oda bölmeleri bu probleminizin en şık çözümlerinden biri olmaktadır.

Gözünüzde canlandırmanızı sağlamak için ,  evinizin salonunun dikdörtgen ve uzun olduğunu düşünün. Kullanım alanı hem genel misafirlerinizi ağırlamak için kullanmak üzere üçte ikisine oturma grubu ve bir salonda olabilecek sehpa takımı, televizyon ünitesi yerleştirdiniz. Ancak kalan üçte birlik alana yıllardır hayalini kurduğunuz kendinize ait küçük bir çalışma odası yapmak istiyorsunuz. Amacınız ailenizden ayrı kalmadan akşamları çalışmak zorunda olduğunuzda geçebileceğiniz bir özel alan oluşturmak. Duvar ördürmek sizin tarzınız olmayabilir alanı da daraltabilir. Tasarım anlamında göze de hitap etmesini istiyorsanız vitray oda bölmeleri sizin için idealdir.

Salonun tamamını kaplayan ışıklandırmadan ya da aldığı güneşten maximum faydalanmak extra yeni ışıklandırma ya da pencere ihtiyacı duymadan kullanabileceğiniz vitray oda bölmesi aynı zamanda şık ya da otantik kendi seçiminizle karar vereceğiniz , tarzınızla uyum sağlayan bir şekilde özel tasarım ile yapılabilir. Bunun örneklerini Diva Vitray Cam ‘dan karar verme aşamanızda isteyebilir , görmek için iletişime geçebilir ya da sitemizden uygulama fotoğraflarımızı inceleyerek fikir edinebilirsiniz.

Diva Vitray Cam olarak Ankara ili başta olmak üzere tüm vitray çalışmaları için tüm şehirlerimizde sizin için çalışmaktan mutluluk duyacağız. Profesyonel ekibimiz ve yılların tecrübesiyle vitray nasıl yapılır ya da vitray cam kullanım alanı yapımıza uygun mudur gibi sorularınız mevcutsa size fikir vermek isteriz. Bize ulaşmak için (0 312) 348 47 50 telefon numarasını kullanabilir ya da  info@divavitray.com.tr  mail adresimize e-maillerinizi gönderebilirsiniz. Ulaşabileceğiniz bir diğer cep numaramız (0 532) 353 27 84 ‘dır.

Duvar bölmesi olarak kullanabileceğiniz bir diğer yer yatak odanızdır. Dolap fikri size uzak bir seçenek olabilir. Yatak odanızda yatağınızı kullandığınız alanın tam karşı alanına raf raf bölmeler yaptırdığınız da bunun direkt görünmesini istemiyorsanız  ,  yatak odanızın genel dizaynını gözönüne alarak modern ya da alaturka  ya da klasik vitray tasarımları ile oda bölmesi yaptırabilirsiniz. Hem alandan kaybetmemiş olursunuz  ,  hem de ister rafları göstermemek için isterseniz daha da boşluk bırakarak soyunma bölümünü de vitray cam oda bölmesiyle ayıracağınız kısıma dahil edebilirsiniz.

Aldığımız evlerimiz her zaman özel ihtiyacımızı gideren özel alanları kapsamaz .Nitekim ortak standart yaşam biçimlerine göre tasarlanmışlardır. Ama bu alanlara sahip olmak için henüz geç değil. Diva Vitray  Cam kişisel isteklerinizi önemsemektedir. İhtiyacınızı anlattığınız da size uygun çözüm önerilerini sunmaya devam edicektir.

  
1307 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın