Üyelik Girişi
Videolar
Twitter Sayfamız
Facebook Sayfamız
İnstagram Sayfamız
Biten Kristal Kapı Çalışmamız

 Biten kristal kapı çalışmamız.Kristal kapılarımız sizler için en iyi şekilde yapılarak evinize şık bir görüntü oluşturmaktadır.Sizde böyle şık ve dekoratif bir kristal kapıya sahip olmak istiyorsanız İletişim bölümünde bize mesaj atabilir yada bize belirttiğimiz telefon numaralarından ulaşabilirsiniz.

Diva Vitray Cam olarak Ankara başta olmak üzere Tüm Türkiye'de Kristal kapı , kristal pencere yapımında ustalıkla mekanınıza muhteşem bir görüntü vererek hizmet vermekteyiz. Dar mekanlara daha şeffaf ve genişlik duygusu veren kristal kapı ve pencerelerde kullanılan motifler tasarımlarında vitray cam sanatını kullanarak hayat veren profesyoneller arasında başı çeken Diva Vitray Cam ,profesyonel kadrosu ve yılların tecrübesiyle vitray cam sektöründe kendini göstermektedir.

Yapmanız gereken mekanınızda kristal kapı ya da pencerenizin hangisi ya da hangileri olduğunu seçmek , kristal pencere ya da kapıda kullanılan motife karar vermek üzere Diva Vitray Cam aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bağlantıya geçmenizdir.
Telefon:(0 312) 348 47 50
GSM:(0 532) 353 27 84
Faks:(0 312) 348 47 50
e-posta:info@divavitray.com.tr

Kristal kapılar dar mekanlarda , o sıkışmışlık duygusundan ortamlarınızı kurtaracaktır. Mekan tasarımlarında iç mimarların başlıca kurtarıcı öğesi olan kristal kapı ve pencerelerle ,ortamınız aynalarla genişletilme ilüzyonunu kullandığınız ferahlık veren bir mekana dönüşecektir. Vitray Cam ustaları kristal kapı ve kristal pencerelerde ustalığını konuşturur. Yaşanmışlıkları , iş tecrübeleri , vitray sanatını icra ettikleri her ortamdan bir iz taşıyan ustalar mekanınızın ihtiyacını görür görmez anlayacaklardır. Size kristal kapı ve kristal pencere çeşitlerini gösterirken , ustanın daha önceki kristal kapı modelleri ve kristal pencere modellerine bakmak isteyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz vitray cam müşterilerimize bunu web sitemiz üzerinden gösteredebiliriz.

Her işte olduğu gibi kararınızı kesinleştirdikten sonra ölçüm almak üzere mekanınızı ziyaret ederek kristal kapı ya da kristal pencereniz için en kusursuz çözüm önerimizi ve maliyetimizi sunuyoruz. 

Kristal kapı ve kristal pencere seçeneklerimiz:


Etiketler:Vitray, Kristal Vitray, Füzyon, Tiffany Vitray, CNC Boyama, Dekoratif Cam, Dekoratif Ayna, Tezgaharası Cam, Aksesuar,Kapı vitray ,pencere vitray, kristal kapı,kristal pencere, kristal vitray ustası
  
2144 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın